Ewelina Pawelczyk

Ostrołęka

Ewelina Pawelczyk

Ostrołęka

Certyfikowany Instruktor Tańca Uwielbienia Worship Style, a także instruktor sportu o specjalności fitness. Swoją energię ujawnia podczas żywiołowego tańca, chętnie porywając do niego innych.

Przez cztery lata zajmowała się prowadzeniem zajęć zumby oraz zajęć tanecznych połączonych z ćwiczeniami wzmacniającymi. Jednak spotkanie z żyjącym Jezusem zupełnie przemieniło jej styl życia. Od czasu podjęcia decyzji nawrócenia, pragnie wszystko w swoim życiu czynić z Jezusem i dla Niego – pragnie oddawać Bogu chwałę całą sobą i dzielić się tą radością z innymi. Prywatnie żona i mama Wiktorii i Oskara, która nie lubi marnować czasu na to, co nie jest jej pasją i powołaniem.

Otrzymaj 50 zł RABATU!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach i wydarzeniach ze świata Tańca Uwielbienia!

Na dobry początek przygotowaliśmy dla Ciebie
kod rabatowy w wysokości 50 zł, do wykorzystania na warsztaty stacjonarne "Kobieta w Tańcu", "Włoskie Uwielbienie" lub "Animator Tańca Uwielbienia", organizowane przez nas w sierpniu 2022 roku.

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.