O NAS

Worship Style

NASZA HISTORIA

Worship Style to żywiołowa Szkoła Tańca Uwielbienia, która działa zgodnie z zasadami wiary i dokumentami Kościoła Katolickiego. Działamy za błogosławieństwem Dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej – księdza Rafała Jarosiewicza.

Założycielem Worship Style jest Maria Trusiło-Kiepuszewska. Opracowała ona autorski program tanecznym, w którym oddajemy chwałę Bogu całym sobą i ze wszystkich sił – poprzez różne style tańca, takie jak jazz, hip-hop, funky, tańce latynoamerykańskie, taniec współczesny (modern), taniec klasyczny (balet). U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Nasze zajęcia, warsztaty i kursy prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów tańca i fitnessu, ludzi z pasją, którzy na co dzień żyją we wspólnocie i chcą realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii, dzieląc się z innymi swoim doświadczeniem Boga, talentami i wiedzą.

Od 2012r. prowadzimy zajęcia i warsztaty taneczne, głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie, Który przemienia nasz smutek w radość! Animowaliśmy tańcem uwielbienia, m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r., wydarzeń Jezus na Stadionie 2017 czy Stadion Młodych 2018, pokazując, że uwielbienie Boga to nie tylko modlitwa – to styl życia i… tańca!

Worship Style

NASZA MISJA

Pragniemy, by każdy człowiek na świecie doświadczył Miłości i bliskości Boga, Który przyszedł na ten świat, by dzielić z nami naszą codzienność. Chcemy zapraszać innych, by pozwolili Jezusowi prowadzić się przez życie tanecznym krokiem! Jesteś gotowy/-a do tańca…?

Worship Style

LIDERZY

Maria Trusiło-Kiepuszewska i Piotr Kiepuszewski

Jesteśmy małżeństwem sakramentalnym, które pragnie służyć Bogu i głosić Jego chwałę poprzez taniec i muzykę. Spotkaliśmy w naszym życiu Zmartwychwstałego Pana i chcemy odpowiadać na Jego Miłość poprzez sztukę. Postanowiliśmy więc połączyć nasze siły, by, tworzyć nową jakość uwielbienia i realizować nasze powołanie zawodowe w duchu Ewangelii. 

Chcielibyśmy, żeby w Worship Style każdy poczuł się jak w domu – akceptowany, kochany, wspierany. Nie musisz być idealny/-a, by do nas dołączyć! Bądź sobą! I tańcz z nami dla Boga!

Kurs Instruktora i Animatora Worship Style

Dołącz do grona instruktorów Worship Style! Zapraszam Cię na pierwszy w Polsce kurs chrześcijańskich instruktorów i animatorów tańca uwielbienia! To intensywne szkolenie będące połączeniem tanecznych narzędzi instruktorskich i animatorskich ze Słowem Bożym i modlitwą. Celem kursu jest nie tylko zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych, ale i nauka głoszenia Dobrej Nowiny poprzez taniec.

Te kilka miesięcy może całkowicie zmienić Twoje życie… czy pozwolisz Bogu się poprowadzić?

Maria Trusiło-Kiepuszewska