Emilia Mazgis

Słupsk

Emilia Mazgis

Słupsk

Certyfikowany Instruktor Tańca Uwielbienia Worship Style, Fitness instruktor różnych form tj. pilates, trening funkcjonalny, fit step, spinning, instruktor Body building muscle, magister pedagogiki i wychowania fizycznego. Przede wszystkim żona i matka.

Ruch zawsze był jej ogromną pasją, ćwiczyła odkąd pamięta. Prowadziła swoje dwa kluby fitness, jeden zagranicą, drugi w Polsce. 

Kiedy jednak doświadczyła miłości Bożej, zapragnęła całym swoim ciałem oddawać chwałę Bogu. Taniec stał się dla niej drogą do odkrywania potencjału Bożego. 

Ukończyła Kurs na Instruktora i Animatora Tańca Uwielbienia Worship Style i od tego momentu pomaga kobietom w odkrywaniu ich Królewskiej Tożsamości właśnie poprzez ruch i taniec. Dzięki temu  towarzyszy jej pełnia radości i szczęścia, którą dzieli się z innymi. 

Emilia Mazgis zaprasza do wspólnego uwalniania swojego potencjału w tańcu: Słupsk ul. Niedziałkowskiego 2 (Mechanik).

ŚRODY

Dorośli: godz. 19:00

Kontakt: tel: 883-695-777 , e-mail: emiliamazgis@gmail.com

DOŁĄCZ DO TANECZNEJ SPOŁECZNOŚCI!!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o wydarzeniach i promocjach ze świata Tańca Uwielbienia!

Na dobry początek wyślę Ci nagranie prostej choreografii, dzięki której możesz rozpocząć taneczne uwielbienie
tu i teraz w swoim domu!

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.