Gabriela Sawczuk (Rejak)

Lublin

Gabriela Sawczuk (Rejak)

Lublin

Certyfikowany Instruktor Tańca Uwielbienia Worship Style. Pasjonatka tańca i języków obcych, których zna aż 5. Zakochana w swoim rodzinnym mieście Lublinie, gdzie studiowała kierunki: Animator i Menedżer Kultury oraz Iberystykę.

Od zawsze angażowała się w inicjatywy i występy artystyczne. Już od szkoły podstawowej uczyła się tańca towarzyskiego, ludowego, współczesnego, próbowała swoich sił na różnego rodzaju warsztatach tanecznych, by w końcu odkryć, że pragnie tańczyć w ramionach Jezusa. Teraz, wykorzystując poznane przez lata style i techniki tańca, prowadzi ludzi do poznania miłości Bożej.

Do tej pory prowadziła uwielbienie Boga tańcem na takich wydarzeniach jak ŚDM 2016, Arena Młodych w Lublinie, Jezus na Stadionie 2017 i Stadion Młodych. Zagrzewała tysiące Lublinian do radosnego wyznawania Jezusa jako Pana i Zbawiciela na Orszaku Trzech Króli 2020. Założycielka firmy Jemu Chwała, gdzie prowadzi artystyczne chrześcijańskie warsztaty dla dzieci. Lider diakonii ewangelizacji oraz diakonii uwielbienia tańcem we wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym. Na co dzień pracuje jako instruktor tańca uwielbienia w placówkach oświatowych i  prowadzi terapię zajęciową dla dorosłych.

DOŁĄCZ DO TANECZNEJ SPOŁECZNOŚCI!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o wydarzeniach i promocjach ze świata Tańca Uwielbienia!

Na dobry początek wyślę Ci nagranie prostej choreografii, dzięki której możesz rozpocząć taneczne uwielbienie
tu i teraz w swoim domu!

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.