WORSHIP

KIDS

STYLE

Drodzy rodzice

serdecznie zapraszamy Wasze Dziecko do udziału w wyjątkowych zajęciach tanecznych, podczas których będziemy poznawać takie techniki jak: taniec towarzyski, balet (taniec klasyczny), hip-hop, jazz, modern (taniec współczesny), tańce narodowe i integracyjne – wszystko przy muzyce chrześcijańskiej. Zajęcia zawierają elementy gimnastyki korekcyjnej.

A ponadto, Państwa Pociechy:

nauczą się utrzymywać prawidłową postawę ciała

poprawią swoją sprawność motoryczną

rozwiną w sobie poczucie rytmu

opanują ciekawe choreografie

wykształcą w sobie koordynację ruchową

będą rozwijać wrażliwość na piękno i sztukę

osiągną grację i płynność ruchów

udoskonalą swoją ekspresję i umiejętności artystyczne

będą integrować się z innymi dziećmi poprzez taniec

rozbudzą swoją wyobraźnię i aktywność ruchową

wykształcą umiejętność współdziałania w grupie

rozładują niespożyte zasoby energii

będą bawić się w nieziemskiej atmosferze!

Zajęcia odbywają się do muzyki chrześcijańskiej i prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów tańca, którzy chcą realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii. Są również wyrazem zrozumienia potrzeb tych dzieci i ich rodziców, którzy pragną być uszanowani w swoim doświadczeniu religijnym.

Zajęcia są częścią programu autorskiego Worship Style, którego unikalność przejawia się w tym, że ma on na celu nie tylko wzrost aktywności fizycznej, wypracowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci, leczenie wad postawy, otyłości czy niskiej samooceny, ale i propagowanie kultury i wartości chrześcijańskich.

Program wychodzi naprzeciw potrzebom aktywności fizycznej, współistnienia w grupie rówieśniczej oraz dobrej zabawy – wszechstronnym potrzebom dorastających dzieci, jak i potrzebie wzrostu duchowego. Jest on skierowany do wszystkich dzieci w wieku 3-15 lat bez względu na predyspozycje, czy zdolności. Celem zajęć jest pomoc fizyczna i psychologiczna na bazie zintegrowanej koncepcji rozwoju człowieka, łączącej wymiary: biologiczny, psychiczny, społeczny i duchowy oraz wspieranie najbardziej wartościowych zjawisk i trendów we współczesnym tańcu. Nade wszystko jednak pragniemy prowadzić młodych ludzi do Boga. Pokazywać, że uwielbienie Go może być nie tylko chwilą modlitwy, ale i stylem życia.