ANIMATOR
TAŃCA
UWIELBIENIA

warsztaty dla liderów oraz

osób mających pragnienie posługi

To warsztaty, podczas których

otrzymasz wszelkie potrzebne narzędzia,

by profesjonalnie prowadzić

taneczne uwielbienie!

W praktyczny sposób

nauczysz się pomagać innym

w oddawaniu chwały Bogu

całym swoim ciałem.

Nauczysz się

animować tańcem uwielbienia

podczas różnego rodzaju

wydarzeń religijnych

(m.in. festyny parafialne, rekolekcje).

Krok po kroku dowiesz się,

jak prowadzić

modlitwę tańcem w swojej

wspólnocie / parafii.

Poznasz podstawowe zasady

pracy z muzyką,

sprzętem nagłośnieniowym,

mikrofonem oraz

proste choreografie animacyjne.

W programie warsztatów przewidziany jest również czas na spotkanie z Bogiem – to do Niego chcemy prowadzić ludzi tanecznym krokiem. Proponujemy udział w modlitwie wspólnotowej i indywidualnej, Mszę Świętą i adorację.

Warsztat Animator Tańca Uwielbienia jest dla Ciebie, jeśli:

…a nie jest dla Ciebie, jeśli:

Wydarzenie skierowane jest do osób w wieku 18* – 55**. Kategoria wiekowa podyktowana jest dużym wysiłkiem fizycznym proponowanym na warsztatach. Jeśli jesteś w bardzo dobrej kondycji fizycznej, a wykraczasz poza wskazane ramy wiekowe – zapraszamy!

*Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wydarzeniu za zgodą rodziców oraz jeśli będą miały wyznaczonego pełnoletniego opiekuna obecnego na całym wydarzeniu. Więcej informacji udzielamy mailowo konktakt@worshipstyle.pl

Ważne! Warsztaty taneczne odbywają się wg autorskiego programu Worship Style i nie są nauką tańca izraelskiego. Zajęcia przewidują duży wysiłek fizyczny.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

ZAJĘCIA

Czekają Cię intensywne 4 dni z wykwalifikowaną kadrą, która pomoże Ci krok po kroku przygotować się do pracy animatora tańca uwielbienia.

WSPARCIE

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dostosowujemy się do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz zadać pytanie w temacie, który Cię interesuje, lub uzyskać wskazówki do dalszej pracy.

UKŁADY CHOREOGRAFICZNE

Przygotowaliśmy gotowe pomysły na ewangelizację i animację tańcem, które możesz wykorzystać podczas różnego rodzaju wydarzeń (m.in. festyny parafialne, imprezy chrześcijańskie, rekolekcje), a także do prowadzenia uwielbieniowych zajęć tanecznych dla diakonii w Twojej parafii.

TECHNIKA

Opanujesz podstawy tańca: towarzyskiego, klasycznego, jazzu, tańca współczesnego, aerobiku i salsy. Poznasz też zasady prowadzenia rozgrzewek i rozciągań.

MATERIAŁY

Otrzymasz konkretne narzędzia do pracy w animacji i ewangelizacji tańcem, podręcznik animatora tańca uwielbienia wraz z zeszytem ćwiczeń oraz 3-miesięczny dostęp do nagrań wideo z warsztatów.

FEEDBACK

Zależy nam na tym, abyś wiedział/a, czy rozwijasz się w dobrym kierunku – otrzymasz konstruktywną ocenę swojej pracy, porady i pomocy w każdej chwili warsztatów.

EUCHARYSTIA I ADORACJA

Wspólnie przeżyjemy Msze Święte oraz modlitwę wstawienniczą za siebie nawzajem.

NAUKA TWORZENIA CHOREOGRAFII

Poznasz zasady pracy z muzyką i dowiesz się, jak samodzielnie układać proste kombinacje taneczne.

RELACJE

Nawiążesz nowe relacje z wartościowymi ludźmi w miłej atmosferze.

PROWADZĄCY

ks. Rafał Jarosiewicz

Maria Trusiło-Kiepuszewska

Magdalena Plucner

Piotr Kiepuszewski

ANIMATOR TAŃCA UWIELBIENIA

warsztaty dla posługujących i liderów

 

FAQ

NAJCZĘŚNIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli masz poczucie rytmu i pragnienie prowadzenia innych w tańcu uwielbienia – jak najbardziej TAK, natomiast jest bardzo prawdopodobne, że będzie wymagało to od Ciebie większego wysiłku przy nauce układów choreograficznych (wyrobienia sobie pamięci mięśniowej i koordynacji ruchów).

Proponowany przez nas taniec uwielbienia jest żywiołowym tańcem ze wszystkich sił na chwałę Pana – jeśli tylko zdrowie i sprawność fizyczna na to pozwalają, zapraszamy serdecznie!

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wydarzeniu za zgodą rodziców oraz jeśli będą miały wyznaczonego pełnoletniego opiekuna obecnego na całym wydarzeniu. Więcej informacji udzielamy mailowo konktakt@worshipstyle.pl

Ośrodek w opcji wyżywienia proponuje diety bez laktozy / bez glutenu. Prosimy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym.

Tak, prosimy napisać do nas w tej sprawie używając formularza kontaktowego [klik].

Napisz śmiało na adres kontakt@worshipstyle.pl lub użyj formularza kontaktowego [klik].

Zapisz się na listę osób oczekujących na wydarzenie:
ANIMATOR TAŃCA UWIELBIENIA

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.