ODDAJ BOGU CHWAŁĘ CAŁĄ SOBĄ I ZE WSZYSTKICH SIŁ!

Dołącz do 900+ osób, które oddają Bogu chwałę – tańcząc! Ucz się razem z nami tanecznego uwielbienia i prowadź innych do Jezusa tanecznych krokiem!

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.

Kto jest inicjatorem?

Instruktorka Tańca i założycielka Szkoły Tańca Uwielbienia Worship Style.

Odpowiadała za oprawę taneczną na wydarzeniach:
ŚDM 2016, Jezus na Stadionie oraz Stadion Młodych, przygotowując ponad 200 tancerzy do prowadzenia uwielbieniowej animacji na Stadionie PGE Narodowy.

Od wielu lat prowadzi zajęcia i warsztaty uwielbienia Boga tańcem w całej Polsce.

Spróbuj. Dołącz już teraz. 💃

Te materiały pomogą Ci rozpocząć taneczną przygodę
i prowadzić innych w tańcu uwielbienia.

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności.
W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.

Copyright 2022 Worship Style – Polityka prywatności

Otrzymaj 50 zł RABATU!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach i wydarzeniach ze świata Tańca Uwielbienia!

Na dobry początek przygotowaliśmy dla Ciebie
kod rabatowy w wysokości 50 zł, do wykorzystania na warsztaty stacjonarne "Kobieta w Tańcu", "Włoskie Uwielbienie" lub "Animator Tańca Uwielbienia", organizowane przez nas w sierpniu 2022 roku.

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.