Uwielbienie Boga to nie tylko modlitwa...

Kliknij poniżej, aby zapisać się na warsztaty
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 (formularz zgłoszeniowy)
Szczegóły Dla kogo?
Kiedy? Inwestycja
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 Zostań TANCERZEM CHWAŁY! Zdobądź teoretyczną i praktyczną wiedzę, jak UWIELBIAĆ BOGA TAŃCEM! PAŹDZIERNIK 2019 - CZERWIEC 2020 / JEDNA NIEDZIELA W MIESIĄCU / 09:00 – 14:00 / WARSZAWA / Formacja to cykl 9-miesięcznych warsztatów tanecznych i konferencji, prowadzonych przez jedyną w Polsce katolicką szkołę tańca uwielbienia! Warsztaty są połączeniem tańca, modlitwy, konferencji i zasłuchania w Słowo Boże, które przekłada się na postrzeganie samego siebie i poczucie własnej wartości. Celem Formacji jest nie tylko trening ciała, ale i ducha! Uczymy się oddawania chwały Bogu całym sobą wierząc, że uwielbienie Go może być nie tylko chwilą modlitwy, ale też stylem życia i… tańca! FORMACJA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI: masz pragnienie, by tańczyć dla Boga całym swoim sercem potrzebujesz rozruszać swoje ciało i ducha chciałabyś/chciałbyś zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami chcesz rozwijać swoje zdolności i pasje szukasz zajęć tanecznych, które są w zgodzie z wyznawanymi przez Ciebie wartościami pragniesz poznać ludzi z pasją zastanawiasz się, czy Bóg potrzebuje Twoich rąk i nóg masz ok. 15 - 45 lat i/lub bardzo dobrą sprawność fizyczną (propozycja wiekowa podyktowana jest wymagającymi układami choreograficznymi). DZIĘKI FORMACJI: nauczysz się uwielbienia Boga całym sobą będziesz pracować nad samoakceptacją i troską o swoje ciało poznasz nowoczesne i żywiołowe tańce uwielbienia będziesz miał/a dostęp do filmików instruktażowych przez cały czas trwania Formacji poznasz ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, które będziesz mógł/a wykonywać w domu nauczysz się różnych technik tanecznych masz możliwość doświadczenia wspólnotowej modlitwy charyzmatycznej poznasz ludzi, którzy mają podobne pasje i wartości co Ty dołączysz do tajnej grupy Tancerzy Uwielbienia na FB masz możliwość regularnych ćwiczeń w gronie uczestników Formacji JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA? Warsztaty w ramach Formacji odbywają się raz w miesiącu w niedzielę w trakcie 9 miesięcy. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i odbywają się wg programu autorskiego! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uwielbieniowych zajęć tanecznych i warsztatów. Podczas Formacji zapoznasz się z podstawami wielu technik tańca: klasycznego, jazzowego, nowoczesnego, towarzyskiego i współczesnego. Po każdym zjeździe otrzymujesz filmiki instruktażowe, które umożliwią Ci samodzielne ćwiczenie choreografii w domu lub z pozostałymi uczestnikami Formacji. Formacja kończy się wspólną ewangelizacją poprzez taniec. Jeśli odnajdziesz się w tej formie uwielbienia, masz możliwość zostania instruktorem Worship Style. Odbycie Kurs Instruktorskiego zaleca się po dwóch latach Formacji, jednak nie jest to sztywną regułą (kliknij poniżej i dowiedz się więcej)
Kurs Animatora i Instruktora Worship Style
SZCZEGÓŁY Proponujemy Ci comiesięczne warsztaty uwielbienia Boga tańcem oraz formację, przygotowującą do modlitwy i ewangelizacji poprzez taniec i ruch. Zgłoś się na warsztaty i rozpocznij taneczną przygodę z Jezusem! Zapraszamy zarówno tancerzy początkujących, pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem uwielbienia, jak i tancerzy na poziomie zaawansowanym, którzy mieli już styczność z tańcem i pragną doskonalić swój warsztat, oddając tym chwałę Bogu. Program Formacji obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne uczące uwielbienia Boga całym sobą. Program Formacja opracowany jest zgodnie z zasadami wiary i dokumentami Kościoła Katolickiego i realizowany jest za błogosławieństwem Dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej - księdza Rafała Jarosiewicza. Formacja składa się z 4 części: Praktycznej - zajęcia realizowane na sali tanecznej. Teoretycznej - zajęcia realizowane w formie konferencji. E-learningowej - filmiki instruktażowe. Samokształcenie i praca własna - ćwiczenie choreografii; modlitwa indywidualna. ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY Nie jesteś pewna/y, czy Formacja Taneczna Worship Style jest dla Ciebie? Śledź nasz fanpage na facebook'u - tam pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości! Pamiętaj! Nie musisz mieć wykształcenia tanecznego, żeby uwielbiać Boga tańcem. Bóg nie powołuje ludzi wykształconych, ale kształci powołanych!
CZAS TRWANIA 9 zjazdów weekendowych (niedziele od 09:00 do 14:00) październik 2019 - czerwiec 2020
HARMONOGRAM ZJAZDÓW 06.10.2019 17.11.2019 15.12.2019 19.01.2020 16.02.2020 15.03.2020 19.04.2020 17.05.2020 14.06.2020
LOKALIZACJA Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7; Stara Praga w dzielnicy Praga Północ (w pobliżu katedry warszawsko-praskiej) blisko centrum miasta, to wygoda dojazdu dla osób zarówno ze stolicy, jak i z innych miast.
PROWADZĄCA Maria Trusiło-Kiepuszewska – instruktor tańca i fitnessu, pedagog, założycielka firmy Worship Style. Przez kilkanaście lat swojego życia trenowała sportowo taniec towarzyski. Po studiach postanowiła połączyć swoją pasję z wykształceniem pedagogicznym i zostać instruktorem tańca.. W końcu jednak spotkała żywego Boga i postanowiła realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii. Od tego czasu prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne, głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie, Który przemienił jej smutek w radość! Do tej pory miała okazję przygotowywać oprawę taneczną podczas wydarzenia Jezus na Stadionie 2017 oraz Stadion Młodych 2018. Animowała też tańcem uwielbienia, m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016, czy podczas obchodów WYD Panama 2019.
INWESTYCJA: Przy płatności jednorazowej za cały cykl warsztatowy: 9 warsztatów x 80 zł = 720 zł - I termin (płatność do 13.09.2019) [rabat 27%] 9 warsztatów x 90 zł = 810 zł - II termin (płatność do 20.09.2019) [rabat 18%] 9 warsztatów x 100 zł = 900 zł - III termin (płatność do 27.09.2019) [rabat 9%] 9 warsztatów x 110 zł = 990 zł - IV termin (płatność do 04.10.2019) Uwaga!!! Wysokość opłaty zależy od dnia, w którym wpłynie ona na konto organizatora (nie od daty wysłania zgłoszenia)! Koszt pojedynczego warsztatu to 150 zł. Nie masz gotówki? Niech nie powstrzyma Cię to przed spełnieniem Twego pragnienia! Możesz zapłacić w ratach - napisz do nas maila w tej sprawie na Biuro@WorshipStyle.pl  Cena obejmuje: stacjonarnie: 5-godzinne spotkanie w niedzielę x 9 miesięcy filmy instruktażowe przerwy kawowo-ciasteczkowe zaświadczenie uczestnictwa w Formacji Tanecznej Worship Style Cena nie obejmuje: noclegów ubezpieczenia uczestników kursu wyżywienia2 2Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 16 zł płatnych na miejscu (o ile uzbiera się grupa chętnych osób).
Uczestnikom Kursu Animatora i Instruktora Worship Style przysługuje rabat specjalny 10% na udział w Formacji Tanecznej 2019/2020 od aktualnie obowiązującej ceny3. 3Przy wysyłaniu formularza zgłoszeniowego, prosimy o odpowiednią adnotację w polu "uwagi/pytania".
JAK SIĘ ZAPISAĆ? Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Opłać udział w warsztatach zgodnie z podanym na stronie cennikiem. Uwaga! Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z potwierdzeniem znajomości Regulaminu oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania! Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
WARSZTATY 9 uwielbieniowych warsztatów tanecznych ponad 40 h zajęć z wykwalifikowaną kadrą instruktorską
TECHNIKA podstawy tańca: towarzyskiego, klasycznego (baletu), jazzu, modernu (tańca współczesnego) i tańca nowoczesnego ambitne rozgrzewki i rozciąganie: ćwiczenia na zdrowy kręgosłup ćwiczenia modelujące sylwetkę ćwiczenia korygujące postawę kształtowanie świadomości ciała
MODLITWA wspólna modlitwa uwielbienia oraz wstawiennicza za siebie nawzajem
UKŁADY profesjonalne układy taneczne zabawy i tańce integracyjne
MATERIAŁY dostęp do materiałów online przez cały czas trwania kursu (układy taneczne, filmiki instruktażowe)
TREŚCI konferencje o biblijnych korzeniach uwielbienia tańcem refleksje o Tobie i Twoim pięknie praca nad poczuciem własnej wartości i godności
RELACJE nowe relacje z wartościowymi ludźmi, cudowna atmosfera
ODPOCZYNEK odprężenie, ruch i aktywny wypoczynek wyjątkowy sposób na spędzenie niedzieli
CO DOSTANIESZ NA FORMACJI?
Masz pytanie?Napisz do nas!

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

NEWSLETTER

Chcesz dostawać informacje o aktualnych wydarzeniach i promocjach?

Dołącz do społeczności Worship Style!

Wysyłanie zgłoszenia...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano zgłoszenie

Website designed by Worship Style, 2019

Kliknij poniżej, aby zapisać się na warsztaty
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 (formularz zgłoszeniowy)
Szczegóły Dla kogo?
Kiedy? Inwestycja
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 Zostań TANCERZEM CHWAŁY! Zdobądź teoretyczną i praktyczną wiedzę, jak UWIELBIAĆ BOGA TAŃCEM! PAŹDZIERNIK 2019 - CZERWIEC 2020 / JEDNA NIEDZIELA W MIESIĄCU / 09:00 – 14:00 / WARSZAWA / Formacja to cykl 9-miesięcznych warsztatów tanecznych i konferencji, prowadzonych przez jedyną w Polsce katolicką szkołę tańca uwielbienia! Warsztaty są połączeniem tańca, modlitwy, konferencji i zasłuchania w Słowo Boże, które przekłada się na postrzeganie samego siebie i poczucie własnej wartości. Celem Formacji jest nie tylko trening ciała, ale i ducha! Uczymy się oddawania chwały Bogu całym sobą wierząc, że uwielbienie Go może być nie tylko chwilą modlitwy, ale też stylem życia i… tańca! FORMACJA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI: masz pragnienie, by tańczyć dla Boga całym swoim sercem potrzebujesz rozruszać swoje ciało i ducha chciałabyś/chciałbyś zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami chcesz rozwijać swoje zdolności i pasje szukasz zajęć tanecznych, które są w zgodzie z wyznawanymi przez Ciebie wartościami pragniesz poznać ludzi z pasją zastanawiasz się, czy Bóg potrzebuje Twoich rąk i nóg masz ok. 15 - 45 lat i/lub bardzo dobrą sprawność fizyczną (propozycja wiekowa podyktowana jest wymagającymi układami choreograficznymi). DZIĘKI FORMACJI: nauczysz się uwielbienia Boga całym sobą będziesz pracować nad samoakceptacją i troską o swoje ciało poznasz nowoczesne i żywiołowe tańce uwielbienia będziesz miał/a dostęp do filmików instruktażowych przez cały czas trwania Formacji poznasz ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, które będziesz mógł/a wykonywać w domu nauczysz się różnych technik tanecznych masz możliwość doświadczenia wspólnotowej modlitwy charyzmatycznej poznasz ludzi, którzy mają podobne pasje i wartości co Ty dołączysz do tajnej grupy Tancerzy Uwielbienia na FB masz możliwość regularnych ćwiczeń w gronie uczestników Formacji JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA? Warsztaty w ramach Formacji odbywają się raz w miesiącu w niedzielę w trakcie 9 miesięcy. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i odbywają się wg programu autorskiego! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uwielbieniowych zajęć tanecznych i warsztatów. Podczas Formacji zapoznasz się z podstawami wielu technik tańca: klasycznego, jazzowego, nowoczesnego, towarzyskiego i współczesnego. Po każdym zjeździe otrzymujesz filmiki instruktażowe, które umożliwią Ci samodzielne ćwiczenie choreografii w domu lub z pozostałymi uczestnikami Formacji. Formacja kończy się wspólną ewangelizacją poprzez taniec. Jeśli odnajdziesz się w tej formie uwielbienia, masz możliwość zostania instruktorem Worship Style. Odbycie Kurs Instruktorskiego zaleca się po dwóch latach Formacji, jednak nie jest to sztywną regułą (kliknij poniżej i dowiedz się więcej)
Kurs Animatora i Instruktora Worship Style
SZCZEGÓŁY Proponujemy Ci comiesięczne warsztaty uwielbienia Boga tańcem oraz formację, przygotowującą do modlitwy i ewangelizacji poprzez taniec i ruch. Zgłoś się na warsztaty i rozpocznij taneczną przygodę z Jezusem! Zapraszamy zarówno tancerzy początkujących, pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem uwielbienia, jak i tancerzy na poziomie zaawansowanym, którzy mieli już styczność z tańcem i pragną doskonalić swój warsztat, oddając tym chwałę Bogu. Program Formacji obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne uczące uwielbienia Boga całym sobą. Program Formacja opracowany jest zgodnie z zasadami wiary i dokumentami Kościoła Katolickiego i realizowany jest za błogosławieństwem Dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej - księdza Rafała Jarosiewicza. Formacja składa się z 4 części: Praktycznej - zajęcia realizowane na sali tanecznej. Teoretycznej - zajęcia realizowane w formie konferencji. E-learningowej - filmiki instruktażowe. Samokształcenie i praca własna - ćwiczenie choreografii; modlitwa indywidualna. ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY Nie jesteś pewna/y, czy Formacja Taneczna Worship Style jest dla Ciebie? Śledź nasz fanpage na facebook'u - tam pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości! Pamiętaj! Nie musisz mieć wykształcenia tanecznego, żeby uwielbiać Boga tańcem. Bóg nie powołuje ludzi wykształconych, ale kształci powołanych!
CZAS TRWANIA 9 zjazdów weekendowych (niedziele od 09:00 do 14:00) październik 2019 - czerwiec 2020
HARMONOGRAM ZJAZDÓW 06.10.2019 17.11.2019 15.12.2019 19.01.2020 16.02.2020 15.03.2020 19.04.2020 17.05.2020 14.06.2020
LOKALIZACJA Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7; Stara Praga w dzielnicy Praga Północ (w pobliżu katedry warszawsko-praskiej) blisko centrum miasta, to wygoda dojazdu dla osób zarówno ze stolicy, jak i z innych miast.
PROWADZĄCA Maria Trusiło-Kiepuszewska – instruktor tańca i fitnessu, pedagog, założycielka firmy Worship Style. Przez kilkanaście lat swojego życia trenowała sportowo taniec towarzyski. Po studiach postanowiła połączyć swoją pasję z wykształceniem pedagogicznym i zostać instruktorem tańca.. W końcu jednak spotkała żywego Boga i postanowiła realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii. Od tego czasu prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne, głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie, Który przemienił jej smutek w radość! Do tej pory miała okazję przygotowywać oprawę taneczną podczas wydarzenia Jezus na Stadionie 2017 oraz Stadion Młodych 2018. Animowała też tańcem uwielbienia, m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016, czy podczas obchodów WYD Panama 2019.
INWESTYCJA: Przy płatności jednorazowej za cały cykl warsztatowy: 9 warsztatów x 80 zł = 720 zł - I termin (płatność do 13.09.2019) [rabat 27%] 9 warsztatów x 90 zł = 810 zł - II termin (płatność do 20.09.2019) [rabat 18%] 9 warsztatów x 100 zł = 900 zł - III termin (płatność do 27.09.2019) [rabat 9%] 9 warsztatów x 110 zł = 990 zł - IV termin (płatność do 04.10.2019) Uwaga!!! Wysokość opłaty zależy od dnia, w którym wpłynie ona na konto organizatora (nie od daty wysłania zgłoszenia)! Koszt pojedynczego warsztatu to 150 zł. Nie masz gotówki? Niech nie powstrzyma Cię to przed spełnieniem Twego pragnienia! Możesz zapłacić w ratach - napisz do nas maila w tej sprawie na Biuro@WorshipStyle.pl  Cena obejmuje: stacjonarnie: 5-godzinne spotkanie w niedzielę x 9 miesięcy filmy instruktażowe przerwy kawowo-ciasteczkowe zaświadczenie uczestnictwa w Formacji Tanecznej Worship Style Cena nie obejmuje: noclegów ubezpieczenia uczestników kursu wyżywienia2 2Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 16 zł płatnych na miejscu (o ile uzbiera się grupa chętnych osób).
Uczestnikom Kursu Animatora i Instruktora Worship Style przysługuje rabat specjalny 10% na udział w Formacji Tanecznej 2019/2020 od aktualnie obowiązującej ceny3. 3Przy wysyłaniu formularza zgłoszeniowego, prosimy o odpowiednią adnotację w polu "uwagi/pytania".
JAK SIĘ ZAPISAĆ? Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Opłać udział w warsztatach zgodnie z podanym na stronie cennikiem. Uwaga! Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z potwierdzeniem znajomości Regulaminu oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania! Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
WARSZTATY 9 uwielbieniowych warsztatów tanecznych ponad 40 h zajęć z wykwalifikowaną kadrą instruktorską
TECHNIKA podstawy tańca: towarzyskiego, klasycznego (baletu), jazzu, modernu (tańca współczesnego) i tańca nowoczesnego ambitne rozgrzewki i rozciąganie: ćwiczenia na zdrowy kręgosłup ćwiczenia modelujące sylwetkę ćwiczenia korygujące postawę kształtowanie świadomości ciała
UKŁADY profesjonalne układy taneczne zabawy i tańce integracyjne
MATERIAŁY dostęp do materiałów online przez cały czas trwania kursu (układy taneczne, filmiki instruktażowe)
TREŚCI konferencje o biblijnych korzeniach uwielbienia tańcem refleksje o Tobie i Twoim pięknie praca nad poczuciem własnej wartości i godności
MODLITWA wspólna modlitwa uwielbienia oraz wstawiennicza za siebie nawzajem
RELACJE nowe relacje z wartościowymi ludźmi, cudowna atmosfera
ODPOCZYNEK odprężenie, ruch i aktywny wypoczynek wyjątkowy sposób na spędzenie niedzieli
CO DOSTANIESZ NA FORMACJI?
Masz pytanie?Napisz do nas!
Kliknij poniżej, aby zapisać się na warsztaty
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 (formularz zgłoszeniowy)
Szczegóły Dla kogo?
Kiedy? Inwestycja
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 Zostań TANCERZEM CHWAŁY! Zdobądź teoretyczną i praktyczną wiedzę, jak UWIELBIAĆ BOGA TAŃCEM! PAŹDZIERNIK 2019 - CZERWIEC 2020 / JEDNA NIEDZIELA W MIESIĄCU / 09:00 – 14:00 / WARSZAWA / Formacja to cykl 9-miesięcznych warsztatów tanecznych i konferencji, prowadzonych przez jedyną w Polsce katolicką szkołę tańca uwielbienia! Warsztaty są połączeniem tańca, modlitwy, konferencji i zasłuchania w Słowo Boże, które przekłada się na postrzeganie samego siebie i poczucie własnej wartości. Celem Formacji jest nie tylko trening ciała, ale i ducha! Uczymy się oddawania chwały Bogu całym sobą wierząc, że uwielbienie Go może być nie tylko chwilą modlitwy, ale też stylem życia i… tańca! FORMACJA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI: masz pragnienie, by tańczyć dla Boga całym swoim sercem potrzebujesz rozruszać swoje ciało i ducha chciałabyś/chciałbyś zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami chcesz rozwijać swoje zdolności i pasje szukasz zajęć tanecznych, które są w zgodzie z wyznawanymi przez Ciebie wartościami pragniesz poznać ludzi z pasją zastanawiasz się, czy Bóg potrzebuje Twoich rąk i nóg masz ok. 15 - 45 lat i/lub bardzo dobrą sprawność fizyczną (propozycja wiekowa podyktowana jest wymagającymi układami choreograficznymi). DZIĘKI FORMACJI: nauczysz się uwielbienia Boga całym sobą będziesz pracować nad samoakceptacją i troską o swoje ciało poznasz nowoczesne i żywiołowe tańce uwielbienia będziesz miał/a dostęp do filmików instruktażowych przez cały czas trwania Formacji poznasz ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, które będziesz mógł/a wykonywać w domu nauczysz się różnych technik tanecznych masz możliwość doświadczenia wspólnotowej modlitwy charyzmatycznej poznasz ludzi, którzy mają podobne pasje i wartości co Ty dołączysz do tajnej grupy Tancerzy Uwielbienia na FB masz możliwość regularnych ćwiczeń w gronie uczestników Formacji JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA? Warsztaty w ramach Formacji odbywają się raz w miesiącu w niedzielę w trakcie 9 miesięcy. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i odbywają się wg programu autorskiego! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uwielbieniowych zajęć tanecznych i warsztatów. Podczas Formacji zapoznasz się z podstawami wielu technik tańca: klasycznego, jazzowego, nowoczesnego, towarzyskiego i współczesnego. Po każdym zjeździe otrzymujesz filmiki instruktażowe, które umożliwią Ci samodzielne ćwiczenie choreografii w domu lub z pozostałymi uczestnikami Formacji. Formacja kończy się wspólną ewangelizacją poprzez taniec. Jeśli odnajdziesz się w tej formie uwielbienia, masz możliwość zostania instruktorem Worship Style. Odbycie Kurs Instruktorskiego zaleca się po dwóch latach Formacji, jednak nie jest to sztywną regułą (kliknij poniżej i dowiedz się więcej)
Kurs Animatora i Instruktora Worship Style
SZCZEGÓŁY Proponujemy Ci comiesięczne warsztaty uwielbienia Boga tańcem oraz formację, przygotowującą do modlitwy i ewangelizacji poprzez taniec i ruch. Zgłoś się na warsztaty i rozpocznij taneczną przygodę z Jezusem! Zapraszamy zarówno tancerzy początkujących, pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem uwielbienia, jak i tancerzy na poziomie zaawansowanym, którzy mieli już styczność z tańcem i pragną doskonalić swój warsztat, oddając tym chwałę Bogu. Program Formacji obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne uczące uwielbienia Boga całym sobą. Program Formacja opracowany jest zgodnie z zasadami wiary i dokumentami Kościoła Katolickiego i realizowany jest za błogosławieństwem Dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej - księdza Rafała Jarosiewicza. Formacja składa się z 4 części: Praktycznej - zajęcia realizowane na sali tanecznej. Teoretycznej - zajęcia realizowane w formie konferencji. E-learningowej - filmiki instruktażowe. Samokształcenie i praca własna - ćwiczenie choreografii; modlitwa indywidualna. ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY Nie jesteś pewna/y, czy Formacja Taneczna Worship Style jest dla Ciebie? Śledź nasz fanpage na facebook'u - tam pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości! Pamiętaj! Nie musisz mieć wykształcenia tanecznego, żeby uwielbiać Boga tańcem. Bóg nie powołuje ludzi wykształconych, ale kształci powołanych!
CZAS TRWANIA 9 zjazdów weekendowych (niedziele od 09:00 do 14:00) październik 2019 - czerwiec 2020
HARMONOGRAM ZJAZDÓW 06.10.2019 17.11.2019 15.12.2019 19.01.2020 16.02.2020 15.03.2020 19.04.2020 17.05.2020 14.06.2020
LOKALIZACJA Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7; Stara Praga w dzielnicy Praga Północ (w pobliżu katedry warszawsko-praskiej) blisko centrum miasta, to wygoda dojazdu dla osób zarówno ze stolicy, jak i z innych miast.
PROWADZĄCA Maria Trusiło-Kiepuszewska – instruktor tańca i fitnessu, pedagog, założycielka firmy Worship Style. Przez kilkanaście lat swojego życia trenowała sportowo taniec towarzyski. Po studiach postanowiła połączyć swoją pasję z wykształceniem pedagogicznym i zostać instruktorem tańca.. W końcu jednak spotkała żywego Boga i postanowiła realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii. Od tego czasu prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne, głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie, Który przemienił jej smutek w radość! Do tej pory miała okazję przygotowywać oprawę taneczną podczas wydarzenia Jezus na Stadionie 2017 oraz Stadion Młodych 2018. Animowała też tańcem uwielbienia, m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016, czy podczas obchodów WYD Panama 2019.
INWESTYCJA: Przy płatności jednorazowej za cały cykl warsztatowy: 9 warsztatów x 80 zł = 720 zł - I termin (płatność do 13.09.2019) [rabat 27%] 9 warsztatów x 90 zł = 810 zł - II termin (płatność do 20.09.2019) [rabat 18%] 9 warsztatów x 100 zł = 900 zł - III termin (płatność do 27.09.2019) [rabat 9%] 9 warsztatów x 110 zł = 990 zł - IV termin (płatność do 04.10.2019) Uwaga!!! Wysokość opłaty zależy od dnia, w którym wpłynie ona na konto organizatora (nie od daty wysłania zgłoszenia)! Koszt pojedynczego warsztatu to 150 zł. Nie masz gotówki? Niech nie powstrzyma Cię to przed spełnieniem Twego pragnienia! Możesz zapłacić w ratach - napisz do nas maila w tej sprawie na Biuro@WorshipStyle.pl  Cena obejmuje: stacjonarnie: 5-godzinne spotkanie w niedzielę x 9 miesięcy filmy instruktażowe przerwy kawowo-ciasteczkowe zaświadczenie uczestnictwa w Formacji Tanecznej Worship Style Cena nie obejmuje: noclegów ubezpieczenia uczestników kursu wyżywienia2 2Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 16 zł płatnych na miejscu (o ile uzbiera się grupa chętnych osób).
Uczestnikom Kursu Animatora i Instruktora Worship Style przysługuje rabat specjalny 10% na udział w Formacji Tanecznej 2019/2020 od aktualnie obowiązującej ceny3. 3Przy wysyłaniu formularza zgłoszeniowego, prosimy o odpowiednią adnotację w polu "uwagi/pytania".
JAK SIĘ ZAPISAĆ? Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Opłać udział w warsztatach zgodnie z podanym na stronie cennikiem. Uwaga! Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z potwierdzeniem znajomości Regulaminu oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania! Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
WARSZTATY 9 uwielbieniowych warsztatów tanecznych ponad 40 h zajęć z wykwalifikowaną kadrą instruktorską
TECHNIKA podstawy tańca: towarzyskiego, klasycznego (baletu), jazzu, modernu (tańca współczesnego) i tańca nowoczesnego ambitne rozgrzewki i rozciąganie: ćwiczenia na zdrowy kręgosłup ćwiczenia modelujące sylwetkę ćwiczenia korygujące postawę kształtowanie świadomości ciała
UKŁADY profesjonalne układy taneczne zabawy i tańce integracyjne
MATERIAŁY dostęp do materiałów online przez cały czas trwania kursu (układy taneczne, filmiki instruktażowe)
TREŚCI konferencje o biblijnych korzeniach uwielbienia tańcem refleksje o Tobie i Twoim pięknie praca nad poczuciem własnej wartości i godności
MODLITWA wspólna modlitwa uwielbienia oraz wstawiennicza za siebie nawzajem
RELACJE nowe relacje z wartościowymi ludźmi, cudowna atmosfera
ODPOCZYNEK odprężenie, ruch i aktywny wypoczynek wyjątkowy sposób na spędzenie niedzieli
CO DOSTANIESZ NA FORMACJI?
Masz pytanie?Napisz do nas!
Kliknij poniżej, aby zapisać się na warsztaty
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 (formularz zgłoszeniowy)
Szczegóły Dla kogo?
Kiedy? Inwestycja
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 Zostań TANCERZEM CHWAŁY! Zdobądź teoretyczną i praktyczną wiedzę, jak UWIELBIAĆ BOGA TAŃCEM! PAŹDZIERNIK 2019 - CZERWIEC 2020 / JEDNA NIEDZIELA W MIESIĄCU / 09:00 – 14:00 / WARSZAWA / Formacja to cykl 9-miesięcznych warsztatów tanecznych i konferencji, prowadzonych przez jedyną w Polsce katolicką szkołę tańca uwielbienia! Warsztaty są połączeniem tańca, modlitwy, konferencji i zasłuchania w Słowo Boże, które przekłada się na postrzeganie samego siebie i poczucie własnej wartości. Celem Formacji jest nie tylko trening ciała, ale i ducha! Uczymy się oddawania chwały Bogu całym sobą wierząc, że uwielbienie Go może być nie tylko chwilą modlitwy, ale też stylem życia i… tańca! FORMACJA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI: masz pragnienie, by tańczyć dla Boga całym swoim sercem potrzebujesz rozruszać swoje ciało i ducha chciałabyś/chciałbyś zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami chcesz rozwijać swoje zdolności i pasje szukasz zajęć tanecznych, które są w zgodzie z wyznawanymi przez Ciebie wartościami pragniesz poznać ludzi z pasją zastanawiasz się, czy Bóg potrzebuje Twoich rąk i nóg masz ok. 15 - 45 lat i/lub bardzo dobrą sprawność fizyczną (propozycja wiekowa podyktowana jest wymagającymi układami choreograficznymi). DZIĘKI FORMACJI: nauczysz się uwielbienia Boga całym sobą będziesz pracować nad samoakceptacją i troską o swoje ciało poznasz nowoczesne i żywiołowe tańce uwielbienia będziesz miał/a dostęp do filmików instruktażowych przez cały czas trwania Formacji poznasz ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, które będziesz mógł/a wykonywać w domu nauczysz się różnych technik tanecznych masz możliwość doświadczenia wspólnotowej modlitwy charyzmatycznej poznasz ludzi, którzy mają podobne pasje i wartości co Ty dołączysz do tajnej grupy Tancerzy Uwielbienia na FB masz możliwość regularnych ćwiczeń w gronie uczestników Formacji JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA? Warsztaty w ramach Formacji odbywają się raz w miesiącu w niedzielę w trakcie 9 miesięcy. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i odbywają się wg programu autorskiego! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uwielbieniowych zajęć tanecznych i warsztatów. Podczas Formacji zapoznasz się z podstawami wielu technik tańca: klasycznego, jazzowego, nowoczesnego, towarzyskiego i współczesnego. Po każdym zjeździe otrzymujesz filmiki instruktażowe, które umożliwią Ci samodzielne ćwiczenie choreografii w domu lub z pozostałymi uczestnikami Formacji. Formacja kończy się wspólną ewangelizacją poprzez taniec. Jeśli odnajdziesz się w tej formie uwielbienia, masz możliwość zostania instruktorem Worship Style. Odbycie Kurs Instruktorskiego zaleca się po dwóch latach Formacji, jednak nie jest to sztywną regułą (kliknij poniżej i dowiedz się więcej)
Kurs Animatora i Instruktora Worship Style
SZCZEGÓŁY Proponujemy Ci comiesięczne warsztaty uwielbienia Boga tańcem oraz formację, przygotowującą do modlitwy i ewangelizacji poprzez taniec i ruch. Zgłoś się na warsztaty i rozpocznij taneczną przygodę z Jezusem! Zapraszamy zarówno tancerzy początkujących, pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem uwielbienia, jak i tancerzy na poziomie zaawansowanym, którzy mieli już styczność z tańcem i pragną doskonalić swój warsztat, oddając tym chwałę Bogu. Program Formacji obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne uczące uwielbienia Boga całym sobą. Program Formacja opracowany jest zgodnie z zasadami wiary i dokumentami Kościoła Katolickiego i realizowany jest za błogosławieństwem Dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej - księdza Rafała Jarosiewicza. Formacja składa się z 4 części: Praktycznej - zajęcia realizowane na sali tanecznej. Teoretycznej - zajęcia realizowane w formie konferencji. E-learningowej - filmiki instruktażowe. Samokształcenie i praca własna - ćwiczenie choreografii; modlitwa indywidualna. ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY Nie jesteś pewna/y, czy Formacja Taneczna Worship Style jest dla Ciebie? Śledź nasz fanpage na facebook'u - tam pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości! Pamiętaj! Nie musisz mieć wykształcenia tanecznego, żeby uwielbiać Boga tańcem. Bóg nie powołuje ludzi wykształconych, ale kształci powołanych!
CZAS TRWANIA 9 zjazdów weekendowych (niedziele od 09:00 do 14:00) październik 2019 - czerwiec 2020
HARMONOGRAM ZJAZDÓW 06.10.2019 17.11.2019 15.12.2019 19.01.2020 16.02.2020 15.03.2020 19.04.2020 17.05.2020 14.06.2020
LOKALIZACJA Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7; Stara Praga w dzielnicy Praga Północ (w pobliżu katedry warszawsko-praskiej) blisko centrum miasta, to wygoda dojazdu dla osób zarówno ze stolicy, jak i z innych miast.
PROWADZĄCA Maria Trusiło-Kiepuszewska – instruktor tańca i fitnessu, pedagog, założycielka firmy Worship Style. Przez kilkanaście lat swojego życia trenowała sportowo taniec towarzyski. Po studiach postanowiła połączyć swoją pasję z wykształceniem pedagogicznym i zostać instruktorem tańca.. W końcu jednak spotkała żywego Boga i postanowiła realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii. Od tego czasu prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne, głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie, Który przemienił jej smutek w radość! Do tej pory miała okazję przygotowywać oprawę taneczną podczas wydarzenia Jezus na Stadionie 2017 oraz Stadion Młodych 2018. Animowała też tańcem uwielbienia, m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016, czy podczas obchodów WYD Panama 2019.
INWESTYCJA: Przy płatności jednorazowej za cały cykl warsztatowy: 9 warsztatów x 80 zł = 720 zł - I termin (płatność do 13.09.2019) [rabat 27%] 9 warsztatów x 90 zł = 810 zł - II termin (płatność do 20.09.2019) [rabat 18%] 9 warsztatów x 100 zł = 900 zł - III termin (płatność do 27.09.2019) [rabat 9%] 9 warsztatów x 110 zł = 990 zł - IV termin (płatność do 04.10.2019) Uwaga!!! Wysokość opłaty zależy od dnia, w którym wpłynie ona na konto organizatora (nie od daty wysłania zgłoszenia)! Koszt pojedynczego warsztatu to 150 zł. Nie masz gotówki? Niech nie powstrzyma Cię to przed spełnieniem Twego pragnienia! Możesz zapłacić w ratach - napisz do nas maila w tej sprawie na Biuro@WorshipStyle.pl  Cena obejmuje: stacjonarnie: 5-godzinne spotkanie w niedzielę x 9 miesięcy filmy instruktażowe przerwy kawowo-ciasteczkowe zaświadczenie uczestnictwa w Formacji Tanecznej Worship Style Cena nie obejmuje: noclegów ubezpieczenia uczestników kursu wyżywienia2 2Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 16 zł płatnych na miejscu (o ile uzbiera się grupa chętnych osób).
Uczestnikom Kursu Animatora i Instruktora Worship Style przysługuje rabat specjalny 10% na udział w Formacji Tanecznej 2019/2020 od aktualnie obowiązującej ceny3. 3Przy wysyłaniu formularza zgłoszeniowego, prosimy o odpowiednią adnotację w polu "uwagi/pytania".
JAK SIĘ ZAPISAĆ? Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Opłać udział w warsztatach zgodnie z podanym na stronie cennikiem. Uwaga! Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z potwierdzeniem znajomości Regulaminu oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania! Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
WARSZTATY 9 uwielbieniowych warsztatów tanecznych ponad 40 h zajęć z wykwalifikowaną kadrą instruktorską
TECHNIKA podstawy tańca: towarzyskiego, klasycznego (baletu), jazzu, modernu (tańca współczesnego) i tańca nowoczesnego ambitne rozgrzewki i rozciąganie: ćwiczenia na zdrowy kręgosłup ćwiczenia modelujące sylwetkę ćwiczenia korygujące postawę kształtowanie świadomości ciała
UKŁADY profesjonalne układy taneczne zabawy i tańce integracyjne
MATERIAŁY dostęp do materiałów online przez cały czas trwania kursu (układy taneczne, filmiki instruktażowe)
MODLITWA wspólna modlitwa uwielbienia oraz wstawiennicza za siebie nawzajem
RELACJE nowe relacje z wartościowymi ludźmi, cudowna atmosfera
TREŚCI konferencje o biblijnych korzeniach uwielbienia tańcem refleksje o Tobie i Twoim pięknie praca nad poczuciem własnej wartości i godności
ODPOCZYNEK odprężenie, ruch i aktywny wypoczynek wyjątkowy sposób na spędzenie niedzieli
CO DOSTANIESZ NA FORMACJI?
Masz pytanie?Napisz do nas!
Kliknij poniżej, aby zapisać się na warsztaty
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 (formularz zgłoszeniowy)
Szczegóły Dla kogo?
Kiedy? Inwestycja
Formacja Taneczna Worship Style 2019/2020 Zostań TANCERZEM CHWAŁY! Zdobądź teoretyczną i praktyczną wiedzę, jak UWIELBIAĆ BOGA TAŃCEM! PAŹDZIERNIK 2019 - CZERWIEC 2020 / JEDNA NIEDZIELA W MIESIĄCU / 09:00 – 14:00 / WARSZAWA / Formacja to cykl 9-miesięcznych warsztatów tanecznych i konferencji, prowadzonych przez jedyną w Polsce katolicką szkołę tańca uwielbienia! Warsztaty są połączeniem tańca, modlitwy, konferencji i zasłuchania w Słowo Boże, które przekłada się na postrzeganie samego siebie i poczucie własnej wartości. Celem Formacji jest nie tylko trening ciała, ale i ducha! Uczymy się oddawania chwały Bogu całym sobą wierząc, że uwielbienie Go może być nie tylko chwilą modlitwy, ale też stylem życia i… tańca! FORMACJA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI: masz pragnienie, by tańczyć dla Boga całym swoim sercem potrzebujesz rozruszać swoje ciało i ducha chciałabyś/chciałbyś zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami chcesz rozwijać swoje zdolności i pasje szukasz zajęć tanecznych, które są w zgodzie z wyznawanymi przez Ciebie wartościami pragniesz poznać ludzi z pasją zastanawiasz się, czy Bóg potrzebuje Twoich rąk i nóg masz ok. 15 - 45 lat i/lub bardzo dobrą sprawność fizyczną (propozycja wiekowa podyktowana jest wymagającymi układami choreograficznymi).
DZIĘKI FORMACJI: nauczysz się uwielbienia Boga całym sobą będziesz pracować nad samoakceptacją i troską o swoje ciało poznasz nowoczesne i żywiołowe tańce uwielbienia będziesz miał/a dostęp do filmików instruktażowych przez cały czas trwania Formacji poznasz ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, które będziesz mógł/a wykonywać w domu nauczysz się różnych technik tanecznych masz możliwość doświadczenia wspólnotowej modlitwy charyzmatycznej poznasz ludzi, którzy mają podobne pasje i wartości co Ty dołączysz do tajnej grupy Tancerzy Uwielbienia na FB masz możliwość regularnych ćwiczeń w gronie uczestników Formacji JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA? Warsztaty w ramach Formacji odbywają się raz w miesiącu w niedzielę w trakcie 9 miesięcy. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i odbywają się wg programu autorskiego! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uwielbieniowych zajęć tanecznych i warsztatów. Podczas Formacji zapoznasz się z podstawami wielu technik tańca: klasycznego, jazzowego, nowoczesnego, towarzyskiego i współczesnego. Po każdym zjeździe otrzymujesz filmiki instruktażowe, które umożliwią Ci samodzielne ćwiczenie choreografii w domu lub z pozostałymi uczestnikami Formacji. Formacja kończy się wspólną ewangelizacją poprzez taniec. Jeśli odnajdziesz się w tej formie uwielbienia, masz możliwość zostania instruktorem Worship Style. Odbycie Kurs Instruktorskiego zaleca się po dwóch latach Formacji, jednak nie jest to sztywną regułą (kliknij poniżej i dowiedz się więcej)
Kurs Animatora i Instruktora Worship Style
SZCZEGÓŁY Proponujemy Ci comiesięczne warsztaty uwielbienia Boga tańcem oraz formację, przygotowującą do modlitwy i ewangelizacji poprzez taniec i ruch. Zgłoś się na warsztaty i rozpocznij taneczną przygodę z Jezusem! Zapraszamy zarówno tancerzy początkujących, pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem uwielbienia, jak i tancerzy na poziomie zaawansowanym, którzy mieli już styczność z tańcem i pragną doskonalić swój warsztat, oddając tym chwałę Bogu. Program Formacji obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne uczące uwielbienia Boga całym sobą. Program Formacja opracowany jest zgodnie z zasadami wiary i dokumentami Kościoła Katolickiego i realizowany jest za błogosławieństwem Dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej - księdza Rafała Jarosiewicza. Formacja składa się z 4 części: Praktycznej - zajęcia realizowane na sali tanecznej. Teoretycznej - zajęcia realizowane w formie konferencji. E-learningowej - filmiki instruktażowe. Samokształcenie i praca własna - ćwiczenie choreografii; modlitwa indywidualna. ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY Nie jesteś pewna/y, czy Formacja Taneczna Worship Style jest dla Ciebie? Śledź nasz fanpage na facebook'u - tam pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości! Pamiętaj! Nie musisz mieć wykształcenia tanecznego, żeby uwielbiać Boga tańcem. Bóg nie powołuje ludzi wykształconych, ale kształci powołanych!
CZAS TRWANIA 9 zjazdów weekendowych (niedziele od 09:00 do 14:00) październik 2019 - czerwiec 2020
HARMONOGRAM ZJAZDÓW 06.10.2019 17.11.2019 15.12.2019 19.01.2020 16.02.2020 15.03.2020 19.04.2020 17.05.2020 14.06.2020
LOKALIZACJA Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Jagiellońska 7; Stara Praga w dzielnicy Praga Północ (w pobliżu katedry warszawsko-praskiej) blisko centrum miasta, to wygoda dojazdu dla osób zarówno ze stolicy, jak i z innych miast.
PROWADZĄCA Maria Trusiło-Kiepuszewska – instruktor tańca i fitnessu, pedagog, założycielka firmy Worship Style. Przez kilkanaście lat swojego życia trenowała sportowo taniec towarzyski. Po studiach postanowiła połączyć swoją pasję z wykształceniem pedagogicznym i zostać instruktorem tańca.. W końcu jednak spotkała żywego Boga i postanowiła realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii. Od tego czasu prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne, głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie, Który przemienił jej smutek w radość! Do tej pory miała okazję przygotowywać oprawę taneczną podczas wydarzenia Jezus na Stadionie 2017 oraz Stadion Młodych 2018. Animowała też tańcem uwielbienia, m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016, czy podczas obchodów WYD Panama 2019.
INWESTYCJA: Przy płatności jednorazowej za cały cykl warsztatowy: 9 warsztatów x 80 zł = 720 zł - I termin (płatność do 13.09.2019) [rabat 27%] 9 warsztatów x 90 zł = 810 zł - II termin (płatność do 20.09.2019) [rabat 18%] 9 warsztatów x 100 zł = 900 zł - III termin (płatność do 27.09.2019) [rabat 9%] 9 warsztatów x 110 zł = 990 zł - IV termin (płatność do 04.10.2019) Uwaga!!! Wysokość opłaty zależy od dnia, w którym wpłynie ona na konto organizatora (nie od daty wysłania zgłoszenia)! Koszt pojedynczego warsztatu to 150 zł. Nie masz gotówki? Niech nie powstrzyma Cię to przed spełnieniem Twego pragnienia! Możesz zapłacić w ratach - napisz do nas maila w tej sprawie na Biuro@WorshipStyle.pl  Cena obejmuje: stacjonarnie: 5-godzinne spotkanie w niedzielę x 9 miesięcy filmy instruktażowe przerwy kawowo-ciasteczkowe zaświadczenie uczestnictwa w Formacji Tanecznej Worship Style Cena nie obejmuje: noclegów ubezpieczenia uczestników kursu wyżywienia2 2Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 16 zł płatnych na miejscu (o ile uzbiera się grupa chętnych osób).
Uczestnikom Kursu Animatora i Instruktora Worship Style przysługuje rabat specjalny 10% na udział w Formacji Tanecznej 2019/2020 od aktualnie obowiązującej ceny3. 3Przy wysyłaniu formularza zgłoszeniowego, prosimy o odpowiednią adnotację w polu "uwagi/pytania".
JAK SIĘ ZAPISAĆ? Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Opłać udział w warsztatach zgodnie z podanym na stronie cennikiem. Uwaga! Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z potwierdzeniem znajomości Regulaminu oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania! Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
WARSZTATY 9 uwielbieniowych warsztatów tanecznych ponad 40 h zajęć z wykwalifikowaną kadrą instruktorską
TECHNIKA podstawy tańca: towarzyskiego, klasycznego (baletu), jazzu, modernu (tańca współczesnego) i tańca nowoczesnego ambitne rozgrzewki i rozciąganie: ćwiczenia na zdrowy kręgosłup ćwiczenia modelujące sylwetkę ćwiczenia korygujące postawę kształtowanie świadomości ciała
UKŁADY profesjonalne układy taneczne zabawy i tańce integracyjne
MATERIAŁY dostęp do materiałów online przez cały czas trwania kursu (układy taneczne, filmiki instruktażowe)
MODLITWA wspólna modlitwa uwielbienia oraz wstawiennicza za siebie nawzajem
RELACJE nowe relacje z wartościowymi ludźmi, cudowna atmosfera
TREŚCI konferencje o biblijnych korzeniach uwielbienia tańcem refleksje o Tobie i Twoim pięknie praca nad poczuciem własnej wartości i godności
ODPOCZYNEK odprężenie, ruch i aktywny wypoczynek wyjątkowy sposób na spędzenie niedzieli
CO DOSTANIESZ NA FORMACJI?
Masz pytanie?Napisz do nas!